Надсилайте посилки рідним закордон!

Нехай ваші посилки досягають ваших рідних з комфортом і без зайвих турбот. Довірте нашим перевізникам свої вантажі, і ми зробимо все можливе, щоб забезпечити їх швидку і безпечну доставку в будь-яку точку світу.

Переваги відправки посилок через перевізників Rubikon

Економія коштів

Доставка посилок автобусом є більш доступною за ціною порівняно з іншими видами транспорту, такими як авіаперевезення. Вона може бути особливо вигідною для невеликих або неважких посилок, коли швидкість доставки не є першочерговим пріоритетом.

Розширена мережа маршрутів

Автобусні компанії мають широку мережу маршрутів, що охоплюють багато регіонів і країн. Це дає можливість доставити ваші посилки до віддалених місць, включаючи менш населені райони, де інші види транспорту можуть бути обмеженими.

Безпека

Автобусні компанії забезпечують докладну систему відстеження посилок, що дозволяє вам стежити за маршрутом вашої вантажу. Багато компаній також надають страхові поліси на випадок втрати або пошкодження вантажу.

Зв’яжіться з нашими спеціалістами!

Вони допоможуть вам дізнатись більше інформації про доставку посилок, механізм роботи, та дадуть відповідь на усі ваші питання з цього приводу.

Зв’язатись з нами

Телефони служби підтримки

Месенджери