Договір про публічну оферту

про надання послуг з оформлення квитків у автобусних пасажирських перевезеннях

 1. 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

  1.1. Цей Договір у порядку ст. 633 Цивільного кодексу України полягає між ФОП Яценко Євгенією Олександрівною, якій належать майнові та немайнові права на інтернет-сайт rubikon.com.ua (далі — Сайт), та Користувачем про надання послуг з оформлення та продажу квитків на автомобільний транспорт за допомогою технічних можливостей інтернет -сайту rubikon.com.ua, а також автоматизованої системи обліку оплати проїзду «CloudBus» (далі - Договір).

  1.2. При оформленні квитків за допомогою сайту Користувач погоджується з умовами цього Договору та приймає на себе зобов'язання, які він визначений.

  1.3. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна зобов'язується надати користувачеві послуги з віддаленого оформлення та продажу квитків відповідно до умов цього Договору, а користувач зобов'язується сплатити їх за встановленою вартістю.

  1.4. Цей договір вважається укладеним з моменту підтвердження користувачем своєї згоди з його умовами шляхом встановлення відповідної позначки при оформленні замовлення біля тексту «Я приймаю умови публічної оферти та даю згоду на обробку персональних даних».

  1.5. Погоджуючись з умовами цього Договору у порядку, визначеному п. 1.4. Договору Користувач підтверджує, що:

  • он достиг 18-летнего возраста;
  • является дееспособным лицом;
  • вся информация, которую Пользователь представляет на сайте, является правдивой, полной и актуальной.
 2. 2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

  2.1. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна зобов'язана:

  • забезпечити доступ користувача до системи придбання автобусних білетів;
  • зареєструвати електронні квитки, що оформлюються на Сайті в автоматизованій системі обліку оплати проїзду «CloudBus»;
  • забезпечити доступ до інформації про розклад руху автобусів, інформацію про перевізника, вартість квитка, вид транспортного засобу. Ця інформація розміщується на Сайті відповідно до даних, що надаються Постачальниками послуги (автостанційними підприємствами та автомобільними перевізниками).

  2.2. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна має право:

  • вносити будь-які зміни на Сайті без спеціального повідомлення або попередження Користувачів, у тому числі змінювати дизайн сайту, змінювати форму подання інформації, перелік доступних сервісів, суми сервісних зборів та комісій;
  • без повідомлення Користувачів призупинити роботу сайту для проведення технічних робіт;
  • на свій розсуд блокувати доступ до Сайту та послуг, що надаються, у будь-який час та з будь-яких причин, без пояснень та додаткових оповіщень користувача;
  • обирати, аналізувати та зберігати інформацію про замовлення Користувача на сайті з метою покращення надання послуг, а також повідомляти Користувача про спеціальні пропозиції, акції та додаткові послуги, доступні на Сайті.

  2.3. Користувач має право:

  • користуватися Сайтом, замовляти пропоновані послуги;
  • здійснювати купівлю квитків на автобус для себе або для третіх осіб за наявності повноважень на це від них;
  • отримувати інформацію про розклад руху автобусів, інформацію про перевізника, вартість квитка, вид транспортного засобу для особистого користування;
  • користуватись послугами Служби підтримки під час її роботи.

  2.4. Користувач зобов'язаний:

  • використовувати Сайт для придбання автобусних квитків та отримання інформації про наявні послуги виключно для особистих цілей;
  • здійснювати купівлю квитків для третіх осіб за наявності повноважень від них;
  • не використовувати Сайт з метою поширення інформації та з комерційною метою;
  • нести відповідальність за дотримання умов та правил надання послуг з перевезення обраного Постачальника послуг.
 3. 3. УМОВИ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

  3.1. Користувач оплачує послуги Постачальника послуг шляхом 100% передоплати у порядку безготівкового розрахунку або шляхом оплати банківською карткою.

  3.2. Користувач оплачує послуги ФОП Яценко Євгенії Олександрівни, пов'язані з наданням доступу до системи інформування та придбання квитків шляхом 100% передоплати у порядку безготівкового розрахунку або шляхом оплати банківською карткою.

  3.3. Послуга ФОП Яценка Євгенії Олександрівни є наданою з моменту формування в системі CloudBus номера замовлення, що дає змогу отримати квиток на автобус чи оформлення електронного квитка та реєстрації його системи CloudBus.

  3.4. Загальна ціна Послуги формується із вартості квитка, суми сервісних зборів та комісій ФОП Яценко Євгенії Олександрівни.

  3.5. Сервісні збори та комісії визначаються ФОП Яценко Євгенією Олександрівною самостійно, виходячи з кон'юнктури ринку. Укладання цього договору шляхом встановлення відповідної позначки при оформленні замовлення з боку користувача є підтвердженням згоди останнього з тарифами Постачальника послуги та тарифами ФОП Яценка Євгенії Олександрівни.

 4. 4. ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ І ВІДМОВИ ВІД ПОСЛУГ

  4.1. Повернення коштів, сплачених Користувачем, проводитись у повному обсязі або частково у порядку та у розмірі, визначених цим розділом, шляхом перерахування їх на банківську картку, з якої було здійснено платіж. Повернення коштів проводитиметься в строк до 72 годин з дати звернення Користувача.

  4.2. Кошти, сплачені Користувачами послуги ФОП Яценка Євгенії Олександрівни, повертаються виключно, у разі скасування рейсу або відправлення автобуса із запізненням (у разі відмови користувача від подорожі автобусом, який запізнився) або настання обставин, зазначених у п. 4.4.

  У разі настання обставин, зазначених у п. 4.2. Договору, Користувач зобов'язаний звернутися до ФОП Яценка Євгенії Олександрівни протягом 24 годин від часу відправлення автобуса шляхом надсилання листа на електронну адресу info@rubikon.com.ua. У разі звернення після 24 години з часу відправлення автобуса, кошти сплачені за послуги ФОП Яценка Євгенії Олександрівни поверненню не підлягають.

  4.3. Кошти, сплачені Користувачами за послуги Постачальника, повертаються у разі скасування рейсу або відправлення автобуса із запізненням (у разі відмови користувача від подорожі автобусом, який запізнився більш ніж на 30 хвилин).

  У разі настання обставин, зазначених у п. 4.3. Договори, кошти за послуги Постачальника, повертаються до каси автостанції.

  4.4. Кошти, сплачені Користувачем за послуги ФОП Яценка Євгенії Олександрівни та кошти, сплачені Користувачем за послуги Постачальника, повертаються в повному обсязі у разі ануляції замовлення Користувачем, здійсненої протягом однієї години з моменту оплати, але не пізніше десяти годин до часу відправлення автобуса.

  4.5. У разі повернення квитка після однієї години з моменту оплати, але не пізніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса, Користувачеві повертається 90% від вартості квитка без урахування послуг сайту.

  4.6. У разі повернення квитка не пізніше ніж за сорок вісім годин, але не пізніше ніж за двадцять чотири години до відправлення автобуса, Користувачеві повертається 80% від вартості квитка без урахування послуг сайту.

  4.7. У разі повернення квитка не пізніше ніж за двадцять чотири години, але не пізніше ніж за п'ять годин до відправлення автобуса, Користувачеві повертається 70% від вартості квитка без урахування послуг сайту.

  4.8. У разі повернення квитка не пізніше ніж за п'ять годин, але не пізніше ніж за дві години до відправлення автобуса, Користувачеві повертається 60% від вартості квитка без урахування послуг сайту.

  4.9. У разі повернення квитка не пізніше ніж за дві години, але не пізніше ніж за тридцять хвилин до відправлення автобуса, Користувачеві повертається 50% від вартості квитка без урахування послуг сайту.

  4.10. Користувач має право повернути квиток шляхом надсилання листа на електронну адресу info@rubikon.com.ua шляхом анулювання в особистому кабінеті користувача, а також у касі автостанції. Строки, зазначені у пунктах 4.5. - 4.9. цього Договору визначаються моментом отримання від Користувача повідомлення про анулювання (повернення квитка). Якщо звернення від користувача щодо повернення квитка було отримано в період з 20:00 до 23:59, то часом звернення вважається 08:00 наступного дня. Якщо звернення від користувача щодо повернення квитка було отримано в період з 00:00 до 07:59, то часом звернення вважається 08:00 цього дня.

  4.11. У разі обміну в касі автостанції обмінного бланку на квиток Користувач має право повернути квиток тільки в касі автостанції. Повернення квитків у касі автостанції проводиться за правилами, встановленими власником автостанції та перевізником.

  4.12. Перевізником можуть бути встановлені інші умови повернення квитка. Положення пункту 4.5. - 4.9. застосовуються, якщо інші умови повернення не зазначені в електронному квитку чи обмінному бланку.

 5. 5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

  5.1. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Користувачеві, у зв'язку з неточністю інформації, що надається на Сайті.

  5.2. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Користувачеві неналежним наданням послуги з боку Постачальника. У тому числі не несе відповідальності за затримку, зміну умов чи зрив рейсу.

  5.3. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна не несе перед Користувачем відповідальності у разі повної чи часткової непрацездатності сайту та його компонентів упродовж певного періоду часу, а також за відсутність можливості доступу користувача до Сайту.

  5.4. Користувач несе відповідальність за використання сайту з порушенням умов цього Договору та вимог чинного законодавства, використання будь-якого обладнання та/або програмного забезпечення, з метою:

  • порушення функціонування Сайту;
  • пошкодження баз даних Сайту та його компонентів;
  • спроб перехоплення персональної інформації інших Користувачів, які обробляє Сайт та будь-яка інша інформація;
  • виконання дій, що спричиняють надмірне навантаження на інфраструктуру Сайту;
  • автоматизованого копіювання або видалення інформації з сайту, копіювання будь-яких даних, контенту та/або іншої інформації з сайту.
 6. 6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

  6.1. У разі виникнення спорів при виконанні Сторонами цього Договору Сторони вживатимуть усіх заходів для їх вирішення шляхом переговорів.

  6.2. Якщо відповідну суперечку неможливо вирішити шляхом переговорів, вона вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного законодавства України.

 7. 7. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  7.1. Договір набирає чинності з моменту його укладання (акцепту оферти) та діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.

  7.2. Всі матеріали на Сайті належать ФОП Яценку Євгенії Олександрівні та захищені авторськими правами та правами інтелектуальної власності. Користувач не має права частково або повністю копіювати, розповсюджувати, або в інший спосіб використовувати або відтворювати будь-яку інформацію з сайту або його програмний код без попереднього узгодження з Rubicon.

  7.3. Будь-які листи або повідомлення за цим Договором на адресу ФОП Яценка Євгенії Олександрівни повинні надсилатися поштою на адресу ФОП Яценка Євгенії Олександрівни. Листи або повідомлення надіслані на електронні адреси або іншими засобами зв'язку не можуть братися до уваги при вирішенні спірних питань.

  7.4. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна має право надсилати Користувачеві листи чи повідомлення на будь-які засоби зв'язку, вказаних ним під час реєстрації на Сайті або оформлення замовлення.

  7.5. При укладанні цього Договору Користувач дає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних, у тому числі (але не виключно): прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, даних про обраний рейс та маршрут, даних про проведені платежі, що ідентифікують ознак комп'ютерної техніки, операційної системи, за допомогою якої відбувається користування Сайтом, IP-адресами та будь-якою іншою інформацією, що вноситься на сайт за винятком банківської інформації (даних банківських карток та рахунків). Користувач дає згоду ФОП Яценку Євгенії Олександрівні на використання зазначених персональних даних у маркетингових та інших цілях. ФОП Яценко Євгенія Олександрівна не збирає, не обробляє та не зберігає банківські дані Користувачів.